Sapun crema bio migdale si avocado 100g SODASAN
Sapun crema bio migdale si avocado 100g SODASAN - 1 - PRODUSE HOT
    Sapun crema bio migdale si avocado 100g SODASAN - 1 - PRODUSE HOT

    Sapun crema bio migdale si avocado 100g SODASAN

    NAT4019886190022
    In stoc
    15,30 lei
    Pret Unitar Livrare în 1-3 zile
    BIO WEEK

    Fidelitate
    Cumpărând acest produs obțineți până la 15 puncte de fidelitate . Coșul tău va conține total 15 puncte care pot fi transformate într-un voucher de 0,75 lei .


    Descriere

    Sapun Crema Bio Migdale si Avocado 100 Gr Sodasan

     

    Sapun pur vegetal compact, cremos, spumant. Contine unt de shea si este parfumat natural cu esente naturale.

    Se poate folosi cu încredere atât pentru fata cât si pentru corp. Daca aveti ten uscat, aplicati dupa spalare un strat fin de crema.
    Nu doar curata, dar si întretine si hraneste pielea datorita continutului de unt de shea, confera o mireasma sanatoasa multumita uleiurilor esentiale extrase din diversele plante.

    Fabricat în mod TRADITIONAL conform retetelor vechi în ceaun deschis. Untul de shea si uleiurile esentiale se adauga dupa racire dar înainte de solidificarea completa astfel încât îsi pastreaza toate proprietatile.

    Fara chimicale, fara grasimi de origine animala, fara parfumuri artificiale, fara adaosuri straine naturii.

    Este biodegradabil.

    Fabricat în Germania

    Ingrediente:  sapun din palmier*, sapun din seminte de palmier*, apa, glicerina*, ulei de palmier rosu*, unt de shea*, uleiuri esentiale naturale (contin: benzyl salicylat, benzyl alcool, farnesol, d-limonene, linalool, geraniol, citral), sare, acid citric.

    • = ingredient din culturi organice

     

    100g

    Detalii

    Sodasan
    95 Produse
    4019886190022

    Recenzii (0)

    Fara recenzie

    16 alte produse in aceeasi categorie:

    Product added to wishlist
    Product added to compare.

    Acest website foloseşte module cookies. Continuând îți exprimi acordul asupra utilizarii lor. Află in secțiunea Politica de Cookies mai multe.